Dogtrace logo

wyrzutniki do piłek d-ball

Automatyczna wyrzutnia piłek dla psa do treningu i zabawy

Dogtrace d-ball up

Dobry trening opiera się na nagradzaniu czworonoga za prawidłowo wykonane zadania. Sterowana zdalnie wyrzutnia piłek dla psa pozwoli udoskonalić system nagród, umożliwiając komunikację na odległość. Urządzenie obsługuje się za pomocą kompaktowego pilota, a zasięg odbioru wynosi do 250 m. Posłuży jako skuteczne narzędzie treningowe w sytuacji, gdy pies uwielbia biegać za piłkami. Doskonale sprawdzi się także w trakcie regularnej zabawy.

Niektóre rasy wymagają bardzo dużo aktywności, a właściciel nie zawsze może sobie pozwolić na intensywny wysiłek. W podobnym wypadku bez wątpienia przyda się wyrzutnik piłek dla psa. Wyrzutnie wykorzystują często np. służby mundurowe, do trenowania pokonywania przeszkód, przeszukiwania terenu czy nagradzania przy komendzie "na przód". Mundurowi oparli cały system nauki wyszukiwania zapachów na zdalnym nagradzaniu piłką psa z miejsca ukrycia zapachu.

Wyrzutnia do piłek dla psa z dźwiękową komendą

Dzięki metalowej podpórce oraz szpilkom do mocowania, urządzenie nie chwieje się i pozwala wystrzelić piłkę w pożądanym kierunku – do góry lub pod odpowiednim kątem. Sprawia to, że proponowana przez nas wyrzutnia piłek dla psów może zostać ustawiona właściwie wszędzie. Wystrzelona piłka leci wystarczająco daleko, by ucieszyć spragnionego rozrywki psa i wystarczająco blisko, by właściciel nie stracił swojego pupila z oczu. Przyrząd zasilają baterie, które w razie zużycia można szybko wymienić. Istnieje również możliwość ustawienia funkcji komendy dźwiękowej, która ułatwi skuteczne szkolenie.

Dogtrace d-ball up
Produkty dogtrace

Automatyczny podajnik do wielu piłek

Dogtrace d-balls

Jeszcze bardziej komfortową opcją okaże się wyrzutnia dla psa w formie poręcznego podajnika, mogącego pomieścić kilka piłek. Opiekun nie musi napełniać wyrzutni za każdym razem, a pies otrzymuje dużą dawkę zabawy. Co istotne, każdy model wyprodukowano z wytrzymałych surowców, a mechanizm działania jest bezpieczny zarówno dla właściciela, jak i pupila. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na efektywne urządzenia do treningu i zabawy od DogTrace, zakupu i tym samym zadbania o doskonałe warunki rozwoju Twojego pupila.

produkty d-ball

Dogtrace d-ball up

podajnik do piłek

Dogtrace d-ball up

wyrzutnik do piłek