Dogtrace logo

obroże treningowe d-control

Elektryczna obroża treningowa dla najlepszych rezultatów

Dogtrace d-control

Narzędzie przeznaczone jest do efektywnego szkolenia psów. Ułatwia komunikację właściciela ze zwierzęciem, wysyłając podczas treningu łagodne impulsy korekcyjne. Najważniejszą zaletę rozwiązania stanowi możliwość kontrolowania psa nawet na dużą odległość, dzięki czemu obroże treningowe sprawdzą się w szczególności podczas polowań, spacerów po lesie czy rozległych parkach. Narzędzie zapewni pupilowi większą swobodę, a jednocześnie ochronę. Dzięki niemu właściciel może szybko zareagować i przywołać psa w razie zauważenia potencjalnego niebezpieczeństwa.

Bezpieczne i wytrzymałe obroże treningowe

System działania opiera się na dwóch kompatybilnych urządzeniach. W skład zestawu wchodzi wygodna obroża treningowa dla psa oraz ergonomiczny nadajnik. Właściciel ma możliwość ustawienia poziomu impulsów korekcyjnych i wysyłania do odbiornika sygnałów aktywujących komendy dźwiękowe czy wibracyjne, natomiast funkcja światło zapewni komfort widzenia psa w nocy. Wszystkie dane i ustawienia pojawiają się na przejrzystym, czytelnym wyświetlaczu.

Dogtrace d-control
Produkty dogtrace

Personalizacja produktów dla Twojego psa

W ofercie znajdują się modele różnorodne pod względem zasięgu, wielkości i rodzaju tworzyw, z jakich została wykonana obroża treningowa. Istnieje możliwość wyboru obroży parcianej lub wodoodpornej wersji pokrytej poliuretanem. Dostarczamy propozycje przeznaczone dla mniejszych i większych psów, a lekkość każdej z nich gwarantuje komfort zwierzęcia.

Dogtrace d-control

Gwarancja bezpieczeństwa

Dogtrace d-control

Proponowane przez nas obroże treningowe dla psów posiadają odpowiednie certyfikaty, świadczące o tym, że produkt jest w pełni bezpieczny dla zwierząt. Zachęcamy do przejrzenia dostępnego asortymentu i składania zamówień na profesjonalne obroże treningowe dla psa.

produkty d-control

Dogtrace d-control

linia d-control

Dogtrace d-control

linia d-c professional