Dogtrace logo

obroże antyszczekowe D-MUTE

Nowoczesna metoda szkoleniowa – obroża antyszczekowa dla psa

Dogtrace d-mute

Jednym z najczęściej spotykanych problemów wychowawczych okazuje się opanowanie nadmiernego szczekania psa. W naszej ofercie proponujemy bezpieczne obroże antyszczekowe, które emitują dźwięk oraz stopniowane impulsy korekcyjne. Urządzenie sprawdzi się w przypadku, gdy czworonóg nie potrafi powstrzymać się przed szczekaniem, kiedy właściciela nie ma w domu, ale także podczas spaceru lub gdy zbyt intensywnie reaguje na odgłosy dobiegające z zewnątrz. Wycie i szczekanie może być bardzo uciążliwe nie tylko dla domowników, ale również dla sąsiadów. Bywa także wyczerpujące dla samego zwierzęcia. Z tego względu warto skutecznie zadbać o komfort otoczenia i wyciszenie psa, jakie zagwarantuje obroża antyszczekowa.

System działania obroży antyszczekowej

Urządzenie zakłada się jak zwyczajną obrożę, dlatego zwierzę nie powinno odczuwać dyskomfortu związanego z noszeniem. Obroża antyszczekowa elektryczna jest lekka, a mechanizm jej działania – nieskomplikowany. Czujnik reaguje na wibracje strun głosowych i wydaje sygnał dźwiękowy. Pies po kilku razach zaczyna rozumieć, że to odpowiedni moment, by przestać szczekać. Jeśli tego nie zrobi, po chwili może aktywować się łagodny impuls korekcyjny, który zwierzę odbiera jako nie do końca przyjemne odczucie. W efekcie pies unika niepożądanych zachowań w trakcie noszenia obroży, a także po zakończeniu szkolenia. Co ważne czujnik nie reaguje na psy szczekające w pobliżu.

Dogtrace d-mute
Produkty dogtrace

Elektryczna obroża antyszczekowa dla każdego psa

Dobre opinie o obroży antyszczekowej wynikają z dostrzeżenia przez właścicieli efektywnej alternatywy dla niezwykle stresujących kar, takich jak separowanie psa czy konieczność zabierania zwierzęcia ze sobą nawet wtedy, gdy wychodzi się tylko na chwilę. Obroża antyszczekowa doceniana jest ponadto za możliwość zastosowania u różnych ras. Dostarczamy modele odpowiednie dla mniejszych i większych czworonogów. Wszystkie zostały wyposażone w wygodną regulację, umożliwiającą jak najdokładniejsze dopasowanie. Właściciel ma też możliwość wybrania najlepszego trybu działania, w tym czasu odpowiedzi obroży oraz poziomu intensywności impulsów korekcyjnych.

Dogtrace d-mute
Produkty dogtrace

Wydajność i ochrona na najwyższym poziomie

Dogtrace d-mute

Każda antyszczekowa obroża dla psa została wykonana z wytrzymałych materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Oznacza to, że posłuży przez wiele miesięcy i sprawdzi się nawet w przypadku nadpobudliwych zwierząt. Czas działania baterii jest wystarczająco długi, by nauczyć zwierzę poprawnych zachowań, ale może okazać się, że już po kilku użyciach pies przyzwyczai się do spokojnych zachowań i urządzenie przestanie być konieczne. Przygotowane przez nas obroże posiadają certyfikaty zgodności z europejskimi wymaganiami, które wskazują bezpieczeństwo zastosowanych rozwiązań. Cena obroży antyszczekowej przekłada się na nieocenione efekty i lepszą komunikację człowieka z psem. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty i wyboru akcesoriów przydatnych podczas efektywnego wychowywania psa.

produkty dogtrace d-mute

d-mute

d-mute

d-mute

d-mute light

d-mute

d-mute small

d-mute

d-mute small light