Dogtrace logo

niewidzialne ogrodzenia dla psów d-fence

Niewidzialne ogrodzenie dla psa – swoboda i bezpieczeństwo każdego pupila

Dogtrace d-fence

Właściciele psów coraz częściej zwracają uwagę na potrzebę wolności i przestrzeni swoich czworonogów. Pies uwięziony na łańcuchu to już na szczęście rzadki widok. Jednak problem może pojawiać się w sytuacjach, gdy pupil lubi rozkopywać kwiaty lub uciekać, podkopując ziemię pod płotem. Odpowiedzią na potrzeby zarówno zwierząt, jak i ich właścicieli są ogrodzenia elektryczne dla psów. Działanie tego pomysłowego wynalazku jest nieskomplikowane i zupełnie bezpieczne dla czworonożnych przyjaciół. Z jego pomocą uda się wyznaczyć strefy, do których zwierzę ma nie mieć wstępu. Specjalna, połączona z generatorem obroża wysyła psu sygnały, gdy ten znajdzie się w zakazanym miejsca. Dzięki temu, że z generatorem połączona jest elektryczna obroża dla psa ogrodzenie powstające z wysyłanych sygnałów zostaje przez psa zapamiętane.

Ogrodzenie pastuch dla psa

W swoim asortymencie posiadamy zarówno pełne zestawy budujące niewidoczne ogrodzenie dla psa, jak i wiele dodatkowych i zapasowych elementów. Do wyboru są komplety do instalacji do 2200m lub 400m - w zależności od wymagań konkretnego psa i terenu, po którym biega. W zestawie znajduje się wiele potrzebnych elementów, takich jak generator, obroża, baterie czy instrukcja na płycie DVD. Dodatkowo inne składniki kompletu można dokupić oddzielnie. Dysponujemy szerokim asortymentem różnokolorowych obroży, baterii, zasilaczy, generatorów i innych istotnych urządzeń.

Dogtrace d-fence
Produkty dogtrace

Atuty, które mają elektryczne ogrodzenia dla psów

Dogtrace d-fence

Nasi dotychczasowi klienci wyrażają bardzo pozytywne opinie o elektrycznym ogrodzeniu dla psa D-Fence. System jest przystosowany do działania także na działkach o wymagającym ukształtowaniu terenu. Obroże są regulowane (obwód 20-70 cm), więc bez problemu mogą służyć małym i większym czworonogom. Niewątpliwy atut stanowi fakt, że jeden generator może wysyłać sygnały do nieograniczonej liczby połączonych obroży. Jest to więc idealne rozwiązanie dla właścicieli kilku psów. Urządzenie (obroża) jest w pełni wodoszczelna. Nie ma więc obaw, że psy chłodzące się w wodzie lub deszczowa jesień wpłynie negatywnie na jego funkcjonowanie. Co ważne nasze ogrodzenia elektryczne dla psa objęte są aż trzyletnią gwarancją.

Dobre opinie o niewidzialnym ogrodzeniu dla psa pochodzą także od profesjonalistów na co dzień zajmujących się zachowaniem czworonogów. Zachęcamy więc do przejrzenia dostępnej oferty i zamówienia skutecznej ochrony dla Twojego pupila.

produkty d-fence

Dogtrace d-fence

d-fence 202

Dogtrace d-fence

d-fence 1001

Dogtrace d-fence

d-fence 101 z kablem

Dogtrace d-fence

d-fence 2002 z kablem