Dogtrace logo

lokalizatory dla psów

Skuteczny lokalizator GPS dla psów

Dogtrace gps

Psy można nauczyć wielu cennych komend, ale nawet najlepiej wyszkolony pupil może zniknąć z oczu, a w najgorszym przypadku się zgubić, zwłaszcza na nieznajomym terenie. W naszej ofercie przygotowaliśmy funkcjonalne zestawy GPS ułatwiające współpracę człowieka z psem. Urządzenie składa się z bezpiecznej, wygodnej oraz lekkiej obroży wyposażonej w profesjonalny lokalizator GPS dla psa, a także z intuicyjnego odbiornika sygnału dla właściciela. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej czułości pozwolą w krótkim czasie ustalić dokładną pozycję zwierzęcia.

Niezbędny sprzęt na polowania — lokalizator dla psa myśliwskiego

Urządzenia określające umiejscowienie psa chętnie wykorzystują myśliwi w trakcie polowań, które z zasady odbywają się na rozległym terenie. Lokalizator GPS dla psa myśliwskiego osiąga zasięg nawet do 20 km oraz posiada wbudowany kompas, ułatwiający nawigację. Zarówno odbiornik, jak i nadajnik wykazują odporność na zmienne warunki atmosferyczne, wodę, promienie słoneczne oraz wiatr. Sygnał przekazywany jest za pomocą GPS i fal radiowych, które cechuje wysoka skuteczność. Do naszej oferty trafiły wyłącznie sprawdzone lokalizatory dla psów z żywotnymi akumulatorami, które ładują się szybko i na długo.

Dogtrace gps
Produkty dogtrace

Lokalizator dla psa jako udogodnienie dla każdego właściciela

Dogtrace gps

Sprzęt można z powodzeniem wykorzystywać również podczas spacerów z psem, by swojemu pupilowi zapewnić bezpieczeństwo, a sobie – poczucie komfortu. Lokalizator GPS dla zwierząt umożliwia monitorowanie nawet kilku zwierząt jednocześnie, a wszystkie dane pojawiają się na czytelnym wyświetlaczu. Zabawa z psem w parku czy nad rzeką wcale nie musi oznaczać obawy o utratę ukochanego zwierzęcia. Co ważne, lokalizator dla psa pozwala bardzo szybko zareagować i rozpocząć poszukiwania, co nie jest możliwe w przypadku nadajników bez poręcznego odbiornika działającego w czasie rzeczywistym.

Produkty dogtrace

Opinie o lokalizatorach GPS — czy warto zainwestować w ten gadżet?

Dogtrace gps

Na dobrą ocenę tego typu rozwiązań wpływa przede wszystkim fakt zapewnienia swojemu psu najlepszej ochrony i swobody jednocześnie. Pozytywne opinie o lokalizatorach GPS dla psa nie ograniczają się więc tylko do korzyści, jakie odnosi właściciel. Wszystkie obroże zostały wytworzone z atestowanych materiałów, a ich sposób działania nie wpływa negatywnie na zdrowie lub kondycję zwierzęcia.

W naszym asortymencie znajdują się różnorodne wersje niezawodnych lokalizatorów GPS dla psów. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej obroży, a niektóre urządzenia mogą zostać zsynchronizowane ze sprzętem elektronicznym, takim jak tablet czy smartfon. Możliwość zobaczenia lokalizacji psa na mapie, prędkości z jaką się porusza oraz przebytego dystansu to podstawowe funkcje które możemy zobaczyć na urządzeniu połączonym z odbiornikiem. Oprócz podstawowych funkcji w ofercie zgromadziliśmy ponadto modele z wbudowaną funkcją BEEPER, która wykrywa, a następnie informuje o ruchu lub zatrzymaniu psa, a także bardzo przydatną opcją FENCE, działającą jak niewidzialna granica.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty na lokalizatory dla psa i wyboru najlepszego rozwiązania dla dobra swojego pupila. Zapewniamy gwarancję na zakupiony sprzęt, a w razie konieczności – profesjonalny serwis.

Produkty dogtrace

produkty dog gps

Dogtrace gps

GPS X20

Dogtrace gps

GPS X30 + mapy

Dogtrace gps

GPS X30 + teletakt + mapy